טיולי טרקטורונים ליומיים - דוגמה

טיולי טרקטורונים - מושב דישון
טיולי טרקטורונים /טיולי ריינג'רים / טרקטורון
טיולי טרקטורונים - דף הבית קופוני הנחה לאטרקציות נוספות קיטעי וידאו של טרקטורנים המלצות שנכתבו מלקוחות אלינו איך מגיעים לטיולי טרקטורנים בדישון בטיחות גלריית תמונות מי אנחנו מסלולי טיול של טיולי טרקטורונים בדישון
חזרה לדף הקודם

כולם שמעו על טיולי טרקטורונים של שעה-שעתיים, אנו מציגים בפניכם דוגמה למסלול טיולי טרקטורונים של יומיים:

טיולי טרקטורונים - יום א'

 מגיעים לאתר של חברת טיולי טרקטורונים בדישון בע'מ, במקום פינת קבלה עם שתייה חמה/קרה חופשית ועוגיות.

 לאחר תדריך בטיחות קצר, נעבור אימון על גבי הטרקטורונים. כל רוכב מתאמן סביב כיכר המדמה את תנאי השטח ולפי זה נקבע את רמות הנהיגה השונות, כך שכל אחד ירגיש בטוח בעצמו על הטרקטורון במהלך הטיול.

 נצא ממושב דישון דרך השדות, מטעי הנשירים והכרם, ניסע בשטח בוצי ונבצע חילוצים במידת הצורך (בעונה).

 נשתלב להר זמר, שם הנסיעה היא בדרך שטח עמוסה אתגרים וחוויות, עליות חדות, ירידות תלולות, שיפועי צד ונסיעה בג'בלאות. בפסגת ההר נעצור לנקודת תצפית על הרי הלבנון. נראה את הכפר בליידה, נשקיף על קיבוץ מלכיה, מנרה ויפתח.

 נשתלב להר צבי ומשם נרד לנחל דישון התחתון. בעונת הגשמים, הנחל זורם ועולה על גדותיו וכך גם עולה רמת האתגר של הנסיעה בשטח. ניסע בתוך קניון עמוק, עם מצוקים אין סופיים, שם סיכויים גבוהים לפגוש חיות בר, בעיקר נשרים וצבאים.

 משם נמשיך ונעלה על כביש 90, נחצה אותו לכוון מזרח. ניכנס לעמק החולה ונחצה אותו לרוחבו. בדרכנו לכוון רמת הגולן נעבור בין מטעי עצי הפקאן ושדות הכותנה שיקיפו אותנו מסביב. רגע לפני רמת הגולן, נעשה עצירה למנוחה קלה על גדות נהר הירדן. נוכל להתרחץ בנהר ולהתרענן (בעונה). בנוסף צוות ההדרכה יכין תה צמחים חם וקפה שחור עם עוגיות.

 לאחר העצירה נתחיל בדרכנו דרומה. ניסע למרגלות רמת הגולן סמוך לנחל הג'ילעבון, נחצה את גשר הפקק ונמשיך לאורך נהר הירדן, עד שנגיע אל גשר בנות יעקב. נחצה את הגשר וניסע בלב שמורת פארק הירדן. נגיע לירדן ההררי, שם נמצא מקומות פתוחים יותר, בהם נוכל לחוות את חווית השטח בטרקטורון ולחוש את עוצמות הכלי. בדרכנו נוכל להתבונן אל נופים פסטורליים, מול נהר הירדן הגועש והכנרת עם מימיה הרגועים. בהגיענו אל מושב כרכום, נרד אל תוך נהר הירדן ההררי, שם מצפה לנו שטח עמוס אתגרים, מעברים סבוכים של צמחי הבר הפראיים, המון שיפועי צד ומעברי בולדרים, עם סיכוי גבוה מאד לשקוע ולחלץ אחד את השני במעברי המים הרבים. לאחר מכן נגיע אל גשר אריק הישן, נחצה אותו ונגיע אל שמורת בית צידה, שם נצפה בשפך הירדן אל הכנרת. בנקודה זו ריכוז גבוה של עופות נודדים וסיכוי מאד גבוה להיתקל בחיות בר. נמשיך משם ונגיע אל נחל הזקי, שם יהיו מעברי מים עד גובה מטר (בעונה). ניכנס אל תוך מטעי הבננות וננווט עד לחוף דוגה שבכנרת. שם נתמקם למנוחת הלילה ונקים אוהלים.

 

טיולי טרקטורונים - יום ב'

 נקום מוקדם בבוקר, במידה ומזג האוויר יאפשר זאת, נתרחץ בכנרת. לאחר מכן נתכונן ליציאה.

 נתחיל להצפין בדרכנו חזרה אל מעלה ההר. ניסע דרך מטעי המנגו, הליצ'י והבננה אל כיוון רמת הגולן.

 נכנס אל מסלול בסמוך לנחל היהודייה, נטפס מעלה עד לבריכת המשושים, שם נעצור את הכלים ונרד רגלית אל עבר הבריכה, נעצור להשתכשכות, נראה את עמודי הגרניט שבצורת משושים ומכאן שמם.

 נצא מערבה לכיוון בית המכס, נגיע לבריכת הקצינים שנקראת- כך מכיוון שבזמן שרמת הגולן הייתה בשליטה סורית הקצינים הסורית היו עוצרים בבריכה להתרעננות קצרה, לכן, גם אנחנו נעצור להתרעננות בבריכה, נשתה קפה שחור ותה צמחים עם עוגיות, במקביל נשמע מעט הסבר על המקום וההיסטוריה שלו.

 לאחר העצירה, נמשיך בנסיעה צפונה, נגיע לנחל הג'ילעבון ונעפיל לבריכת הקצינים העליונה של הג'ילעבון.

 נרד אל נהר הירדן. ניסע לכיוון מערב, נחלוף על פני קיבוץ חולתה ונעבור דרך המושבה הותיקה והציורית יסוד המעלה. נמשיך בדרכנו ונחצה את הישוב שדה אליעזר בדרכנו לכיוון הר אליעזר, ומשם נתחיל בטיפוס שטח אתגרי. נטפס אל תוך נחל גרשום, שם מצפה לנו מסלול עם מעברי בולדרים גדולים, שיפועי צד והמון טלטלות. במהלך הטיפוס נשתלב אל הרי נפתלי, נגיע אל מקום המכונה 'דישון ב', שם יהיו לנו מקומות פתוחים שבהם ניתן לנסוע מהר יותר. נטפס עד הפסגות ונגיע לקצה הר 'קרן נפתלי', שם יחכה לנו נוף עוצר נשימה המשקיף לעבר כל עמק החולה רמת הגולן והחרמון. בנקודה זו נוכל להשקיף על כל תוואי המסלול שביצענו. בעונת העופות הנודדים נוכל לצפות באלפי ציפורים הנוחתות בעמק החולה המתחדש.    

 חובה להציג במקום רישיון נהיגה! חובה גם להביא מצלמה!

 

הערות-

    אורך המסלול נע בין 6-8 שעות ביום (ברוטו), תלוי ברמת הנהיגה.

   חברת טיולי טרקטורונים בדישון בע'מ מספקת צוות הדרכה מקצועי, צוות חילוץ (הכולל ג'יפ חילוץ), ציוד עזרה ראשונה, חובש, מפות ניווט (1-50,000), דלק לטרקטורונים, מים מינרלים, קפה, תה צמחים ועוגיות.

   חברת טיולי טרקטורונים בדישון בע'מ תארגן לינה בצימר, במושב רמות, בתאום מראש ובתוספת תשלום.

   חברת טיולי טרקטורונים בדישון בע'מ תספק אוכל לטיול יומיים, בתאום מראש ובתוספת תשלום.

   הנכם מתבקשים להצטייד באוהל אישי, נעליים סגורות, מכנס ארוך, ביגוד חם לערב, בגדי ים, ומצלמה. את הציוד הנ'ל יביא הג'יפ לשטח.

   מספר משתתפים מינימאלי- 6 אנשים.

   חברת טיולי טרקטורונים בדישון בע'מ, שומרת לעצמה את הזכות שלא לקבל כל אדם למסע זה.

נסיעה טובה, מאיתנו - צוות טיולי טרקטורונים בדישון.

צור קשר
  
 
טיולי טרקטורונים | קופוני הנחה | ימי גיבוש |מסלולים - טיולי טרקטורונים | מבצעים |המומלצים שלנו |מי אנחנו
טיולי טרקטורונים | טרקטורונים למכירה | טרקטורונים ותומקאר
מפת האתר