טיולי טרקטורונים - בין הנחלים והעמק - טיול קיץ!

טיולי טרקטורונים - מושב דישון
טיולי טרקטורונים /טיולי ריינג'רים / טרקטורון
טיולי טרקטורונים - דף הבית קופוני הנחה לאטרקציות נוספות קיטעי וידאו של טרקטורנים המלצות שנכתבו מלקוחות אלינו איך מגיעים לטיולי טרקטורנים בדישון בטיחות גלריית תמונות מי אנחנו מסלולי טיול של טיולי טרקטורונים בדישון
חזרה לדף הקודם

טיול טרקטורונים  'בין הנחלים והעמק'-

נגיע למושב דישון, לאתר 'טיולי טרקטורונים בדישון', במקום תחכה לכם פינת קבלה מפנקת הכוללת שתייה חמה/קרה ועוגיות, והכול באופן חופשי.
נעבור תדריך בטיחות קצר ואימון לגבי טיולי טרקטורונים ,  האימון מטרתו לדמות נסיעת שטח (בכיכר סימולציה) ולפיכך לקבוע את רמות הנהיגה של כל משתתף, כך שכולכם תרגישו בטוחים במהלך הטיול.

מסלול טיולי טרקטורונים זה מתחיל במושב דישון בנסיעה דרך שדות, מטעי הנשירים והכרמים, נסיעה בשטח בוצי (בעונה) וחילוצי שטח במידת הצורך.
נשתלב להר זמר, שם הנסיעה היא בדרך שטח עמוסה אתגרים וחוויות, עליות חדות, ירידות תלולות, שיפועי צד ונסיעה בג'בלאות. בפסגת ההר נעצור לנקודת תצפית על הרי הלבנון; נראה את הכפר בליידה, נשקיף על קיבוץ מלכיה, מנרה ויפתח.
נמשיך את דרכנו משם דרך כרמים של ענבים ליין, מטעי תפוחים ואגסים, באזור שטוח ופתוח, שם נוכל לחוות את מהירות ועוצמת הטרקטורון.
בהמשך נשתלב להר צבי ומשם נרד לנחל דישון התחתון; בעונת הגשמים, הנחל זורם ועולה על גדותיו וכך גם עולה רמת האתגר של הטיול, ניסע בתוך קניון עמוק, עם מצוקים אין סופיים, ברוב המקרים נפגוש חיות בר, בעיקר נשרים וצבאים.
משם נמשיך ונעלה על כביש 90, נחצה אותו לכוון מזרח, ניכנס לעמק החולה ונחצה אותו לרוחבו.

בדרכנו לכוון רמת הגולן נעבור בין מטעי עצי הפקאן ושדות הכותנה שיקיפו אותנו מסביב וממש רגע לפני רמת הגולן, נעשה עצירה למנוחה קלה על גדות נהר הירדן, נוכל להתרחץ בנהר ולהתרענן (בעונה) וצוות ההדרכה יכין תה צמחים חם וקפה שחור עם עוגיות.
לאחר העצירה נתחיל בדרכנו חזרה; ניסע לכיוון מערב, נחלוף על פני קיבוץ חולתה ונעבור דרך המושבה הותיקה והציורית יסוד המעלה. נמשיך ונחצה את הישוב שדה אליעזר, בדרכנו לכיוון הר אליעזר, ומשם נתחיל בטיפוס שטח אתגרי; נטפס אל תוך נחל גרשום, שם מצפה לנו מסלול עם מעברי בולדרים גדולים, שיפועי צד והמון טלטלות. במהלך הטיפוס נשתלב אל הרי נפתלי, נגיע אל מקום המכונה 'דישון ב', שם יהיו לנו מקומות פתוחים שבהם ניתן לנסוע מהר יותר. נטפס עד הפסגות ונגיע לקצה הר 'קרן נפתלי', שם יחכה לנו נוף עוצר נשימה המשקיף לעבר כל עמק החולה רמת הגולן והחרמון. בנקודה זו נוכל להשקיף על כל תוואי המסלול שביצענו. בעונת העופות הנודדים נוכל לצפות באלפי ציפורים הנוחתות בעמק החולה המתחדש.

מסלול טיולי טרקטורונים ברמת קושי בינונית עד גבוהה, מאתגר מאוד.
משך הפעילות שלוש עד ארבע שעות, תלוי ברמת הנהיגה.
לאורך כל המסלול אנו מספקים מים מינרלים באופן חופשי.

 חובה להציג במקום רישיון נהיגה! חובה גם להביא מצלמה!

צוות טיולי טרקטורונים בדישון
 
צור קשר
  
 
טיולי טרקטורונים | קופוני הנחה | ימי גיבוש |מסלולים - טיולי טרקטורונים | מבצעים |המומלצים שלנו |מי אנחנו
טיולי טרקטורונים | טרקטורונים למכירה | טרקטורונים ותומקאר
מפת האתר