טיולי טרקטורונים בכנרת

טיולי טרקטורונים - מושב דישון
טיולי טרקטורונים /טיולי ריינג'רים / טרקטורון
טיולי טרקטורונים - דף הבית קופוני הנחה לאטרקציות נוספות קיטעי וידאו של טרקטורנים המלצות שנכתבו מלקוחות אלינו איך מגיעים לטיולי טרקטורנים בדישון בטיחות גלריית תמונות מי אנחנו מסלולי טיול של טיולי טרקטורונים בדישון
חזרה לדף הקודם

חברת טרקטורוני דישון מוציאה טיולים בעיקר במרום הגליל בסמוך לישוב דישון, אך מציעה גם טיולים מחוץ לגליל העליון ולמרום הגליל.

אולי יש שיטילו ספר בקביעה, כי יש לנוח ארץ נהדרת אבל אין ספק - ומן הסתם אין איש שיטיל אותו - בכך שיש לנו ארץ כנרת. הכול עוקבים בדריכות, בחשש ובדאגה, אחרי המפלס שלה. או הוא יורד , המדינה שרויה בעצב ובדיכאון. אם הוא עולה - מנצנץ שביב של תקווה וזיק של אור-חיים בעיני התושבים. טיולי טרקטורונים בכנרת הם אמצעי מעולה, להקיף אותה סביב סביב, במסע ממונע לאורף חופיה, להיקסם מיופיה, להבין, פתאום, את משמעות כל מלה בשירי הכנרת הנהדרים של  רחל המשוררת ושל נעמי שמר הפזמונאית. טיולי טרקטורונים בכנרת הם בילוי חביב לאורחי הצימרים במושבים, בקיבוצים  וביישובים המקיפים אותה, לרבות המתארחים  בבתי המלון ובאורחנים השונים בטבריה. 

דווקא בעונה זו, שבה נחשפים - איים יבשים בתוך מימיה הנסוגים, דומה כי הכנרת זקוקה להבעת אמון ולעידוד, ממש כמו אדם שרוחו נכאה, כדשי להתאושש ולהתמלא טיפה. כך או כך, הכנרת וסביבותיה יפים לטיולים, לרבות טיולי טרקטורונים בכנרת, שמאפשרים לחוות אותה בסוג של ספורט אתגרי.

זוגות רומנטיים יעשירו את הזוגיות שלהם באמצעות טיולי טרקטורונים בכנרת, משפחות יחוו חוויה משפחתית מהנה ומענגת וקבוצות (ועדי עובדים, עובדי מפעלים ועוד) יוכלו להתגבש ולחזק את הקשר הבלתי אמצעי בין אנשיהם.

הקיץ עבר, החום הגדול, ועכשיו, בסתיו, טיפה לפני  הגשמים ( וטיפתיים אחרי היורה) זה זמן מתאים מאין כמוהו לעריכת טיולי טרקטורונים בכנרת.

אף שאין הנחתום מעיד על עיסתו - בוודאי מותר לו להעיד על חלומו: והנה, בחלומי, אני רוכב על טרקטורון, מאחוריי אשתי החששנית, שצועקת מפחד ומעונג וצעקותיה לא מחרישות את אוזניי אלא מענגות אותן בצלילי פעמונים רכים, ואני כבר, בדמיוני ובהזיותיי, מצוי כבר בעולם אחר של הנאות... מה אתם יודעים. טיולי טרקטורונים בכנרת מומלצים לכל מי שמחפשים לצאת מהשגרה ולהיכנס לשעה או לשעת אחדות לעולם שכולו כייף חיים

צור קשר
  
 
טיולי טרקטורונים | קופוני הנחה | ימי גיבוש |מסלולים - טיולי טרקטורונים | מבצעים |המומלצים שלנו |מי אנחנו
טיולי טרקטורונים | טרקטורונים למכירה | טרקטורונים ותומקאר
מפת האתר