טיולי טרקטורונים בדישון

טיולי טרקטורונים - מושב דישון
טיולי טרקטורונים /טיולי ריינג'רים / טרקטורון
טיולי טרקטורונים - דף הבית קופוני הנחה לאטרקציות נוספות קיטעי וידאו של טרקטורנים המלצות שנכתבו מלקוחות אלינו איך מגיעים לטיולי טרקטורנים בדישון בטיחות גלריית תמונות מי אנחנו מסלולי טיול של טיולי טרקטורונים בדישון
חזרה לדף הקודם
לא רבות הן החוויות  המוטוריות שניתן לזקק ולתמצת אותן בשלוש מלים כמו – טיולי טרקטורונים בדישון. מסע מוטורי קסום בנופים שאם אינם עוצרי נשימה הם פועלים בדיוק ההיפך - הם מאיצים אותה, מחמת הריגוש המועצם שמתרגשים במהלכם.  מסע בהרי נפתלי, ברמת הגולן, בעמק החולה.
טיולי טרקטורונים בדישון הם חוויה רב-ממדית. הם כוללים חשיפה על הנוף, התוודעות אל הטופוגרפיה והגיאוגרפיה הייחודיים שלו, אל ההיסטוריה.
13 שנים של ניסיון אינן הולכות ברגל – הן נוסעות בטרקטורונים. טיולי טרקטורונים בדישון מאפשרים התנסות בנהיגה. מוצעים לכם (יחידים, זוגות, משפחות וקבוצות) טרקטורונים עם מושבה אחד או עם שני מושבים, רכבי שטח שהם 'חיות' ותיקות בו, מתוחזקים ומאובזרים ברמה גבוהה, בטיחותיים בכל ההיבטים, מצוידים באישורים הנדרשים.
 הניסיון והמקצועיות מאפשרים לצוות המובחר של החבר'ה בדישון להציע לגם חוויה, אשר טיולי הטרקטורונים הם חוט השדרה שלה, אמנם, אבל היא אינה מסתכמת ואינה מתמצה רק בהם. ניתן לשלב אותה עם 'קפיצות' לאטרקציות רבות (שיט קייקים, מתקני שעשועים, החלקה על קרח במרכז קנדה ועוד) וגולת הכותרת – ימי כיף לקבוצות שונות (בתי-ספר, ועדי עובדים,  עובדי מפעלים ועוד). אפשרויות הלינה רבות – צימרים, מלונות, בתי הארחה ועוד.
ניתן לתכנן טיולים קצרים, מתונים, ולעומתם – טיולי ארוכים, בני שעות אחדות, במסלולים אתגריים. מסלול מומלץ ביותר הוא טיול בנחל דישון, במיוחד בחורף גשום, שבו גועשים ושוצפים מימיו של הנחל בעצמה מהממת. למי שעבורם אטרקציה מימית מלהיבה ומאתגרת  - זה המסלול שהודות לו הם יברכו את מי שיידע אותם על אודות קיום טיולי טרקטורונים בדישון.
אוהבי הנופים שבכם – בעצם, כולנו  כאלה -  יחוו במהלך הטיולים חוויה נופית מדהימה כשיצפו מקרן פלי על עמק החולה ואף על רמת הגולן, לרבות החרמון.
חוויה מגבשת ייחודית באמצעות טיולי טרקטורונים בדישון מזומנת לקבוצות, אשר מוצע להן לקיים טיולים אלה במתכונת של מסע ניווט (כאשר הקבוצה מתחלקת לתת-קבוצות קטנות) עם מפות, אשר עליהן מסומנות נקודות שעל המשתתפים לעבור בהן.
צור קשר
  
 
טיולי טרקטורונים | קופוני הנחה | ימי גיבוש |מסלולים - טיולי טרקטורונים | מבצעים |המומלצים שלנו |מי אנחנו
טיולי טרקטורונים | טרקטורונים למכירה | טרקטורונים ותומקאר
מפת האתר