טיולי טרקטורונים

טיולי טרקטורונים - מושב דישון
טיולי טרקטורונים /טיולי ריינג'רים / טרקטורון
טיולי טרקטורונים - דף הבית קופוני הנחה לאטרקציות נוספות קיטעי וידאו של טרקטורנים המלצות שנכתבו מלקוחות אלינו איך מגיעים לטיולי טרקטורנים בדישון בטיחות גלריית תמונות מי אנחנו מסלולי טיול של טיולי טרקטורונים בדישון
חזרה לדף הקודם

 

 טיולי טרקטורונים - הנופש, החוויה, הנוף!

את המעט הדרוש ליום  כיף ( או אף לשעות אחדות ממנו)  אורזים. מתארגנים צ'יק-צ'ק ו...זזים. יוצאים לדרך. נוסעים. מגיעים. עוצרים. יורדים מהרכב. מתמתחים.  נושמים אוויר צח. משקיפים על הנוף. החוויה עודנה בחיתוליה אבל  חשים אותה באוויר ובאווירה. מקבלים הסבר קצר, עולים על הטרקטורון, נותנים גז ומסע התענוגות  הממונע יוצא לדרך.

מתפתלים בין נופים משתנים, הגלגלים מתעקלים בין דרכים פתלתלות. בכל רגע משתנה הנוף, האווירה. העולם בתנועה. אין רמזורים. אין מגרשי חנייה. ירוק בעיניים, וחום. פה ושם, רואים מרבדי פרחים. 'בין הרים ובין גבעות טסה הרכבת' – זוכרים? הטרקטורון לא טס אבל הוא בוודאי אינו זוחל.

טיולי טרקטורונים
עשויים להיות חוויה מגבשת, מאחדת, מלכדת, לזוגות ולקבוצות. הענקתם כמתנה מקורית, מפתיעה, בלתי צפויה בעליל, מעידה על מחשבה, על רגישות. צילום הבעות פניהם של המשתתפים במסע טיולי טרקטורונים עשוי להעיד על מגוון עשיר של תחושות: יש שחוששים. יש שממש פוחדים, אבל מתגברים. יש המחייכים בהנאה גלויה. קטן עליהם. יש מי שעבורם משול אתגר טיולי טרקטורונים לטיפוס צוקים. לעומתם – יש מי שהוא קל עבורם כמו רכיבה על אופניים.

במתחמים שבהם נערכים טיולי טרקטורונים ניתן לשלב הפעלות נוספות, ארוחות בשטח, לקבל הסברים, לעשות הפסקות תכופות או לקיים מסע רצוף. אין לחץ. כלום לא בוער. זה זמן האיכות שלכם. אלה שעות הפנאי, שנועדו למיצוי חוויה ייחודית. טיולי טרקטורונים – זה קסמם -  מעוררים ומרגיעים גם יחד.  הם משלבים אדרנלין  ורפיון. יש להיות דרוכים וערניים במהלכם, אבל אפשר להרפות, להאט, לנשום עמוק. באתם לכאן כדי לבלות, חברות וחברים. זה היום-כיף שלכם. אלה שעותיכם היפות.

טיולי טרקטורונים נערכים על ידי מי שהוסמכו לקיים אותם מכל בחינה שהיא, לרבות  אישורי הבטיחות הנדרשים.
צור קשר
  
 
טיולי טרקטורונים | קופוני הנחה | ימי גיבוש |מסלולים - טיולי טרקטורונים | מבצעים |המומלצים שלנו |מי אנחנו
טיולי טרקטורונים | טרקטורונים למכירה | טרקטורונים ותומקאר
מפת האתר